RENGINIAI

Vedimas į lengvumą, grįžimas į tikrąjį save su šviesos energijos pagalba. Renginių metu atsiranda aiškumas bei išsigrynina kryptis tolimesniems patyrimams.

APIE PROGRAMĄ

KĄ VEIKIAME RENGINIUOSE?

Dažnai renginiai turi apibrėžtą temą ar kryptį, pvz.: savirealizacija, atsipalaidavimas, ryšys su gamta, t.t. Kartais iš anksto apibrėžtos temos nėra, kiekvienas ateina su sau tuo metu aktualiausia gyvenimo sritimi. Abejais atvejais išsikristalizuoja tai, kas turi, ir kiekvienas renginio dalyvis patiria sau rūpimos temos pajautimus.

Visuomet susitikimų metu skatinu laisvą savęs išjautimą ir išraišką. Didelis dėmesys yra skiriamas tam, kad kiekvienas dalyvis jaustųsi gerai, todėl viso renginio metu suteikiu energetinį ir fizinį palaikymą.

GARSO TAKELIAI

Kiekvienas renginys turi sau su intencija paruošiamą garso takelį. Muzika sudėliojama specifiškai pagal susitikimo temą, kryptį, pobūdį su tikslu išjudinti, harmonizuoti, integruoti. Renginio dalyviams garso takelį atsiunčiu, galima pakartotinai klausyti namuose.

ENERGETINĖ SESIJA

Dažniausiai renginys turi savo energetinės sesijos dalį. Jos metu kiekvienam atskirai pagal poreikį ir visiems kartu bendrai darau energetinį harmonizavimą, aktyvinu nuoseklų energijos tekėjimą. Kvėpuojame, būname kiekvienas savuose procesuose su mano vedimu ir palaikymu.

PAPILDOMOS PRAKTIKOS / ĮRANKIAI

Susitikimo metu apjungiame įvairias metodikas - vizualizacijas, kvėpavimą, meditacijas, judesio terapijas, kvapų terapijas, reflektyvias rašymo terapijas, kortų bei runų analizes, t.t. Įvairių įrankių kombinavimas suteikia plačias įžvalgas ir kokybišką daugelio savo vidinių aspektų išjautimą.

APIE VERTĘ

KUO SUSITIKIMAI VERTINGI?

Susitikimų metu išjudiname subtiliuosius energetinius sluoksnius, tad valosi įvairūs emociniai patyrimai, mentaliniai blokai, energijų užsistovėjimai. Visa tai veda į galimybę ateiti naujoms energijoms, naujoms emocijoms ir patirtims. Kiekvieno susitikimo tikslas yra susibalansavimas, harmonizacija, giluminė regeneracija.

Po susitikimų jaučiamas kokybiškas giluminis pailsėjimas. Dalyviai dalinasi apie išsigrynintą praeities/dabarties/ateities klausimą ir visapusišką aiškumo jausmą. Susitikimai neretai suteikia įkvėpimo, šviežaus polėkio, tikėjimo ir pasitikėjimo.

SUSISIEKIME

+370 68 128 641
raudyte.saule@gmail.com

Kaunas