INDIVIDUALIOS

SESIJOS

APIE SESIJAS

KAM TINKA INDIVIDUALIOS SESIJOS?

Trumpai - visiems. Išsamiau - visiems, kurie pažindinasi arba nori praplėsti savęs pažinimą. Galima ateiti su klausimu ar rūpima tema, galima ateiti be konkretaus išankstinio klausimo.


Individualių sesijų metu giliai tyrinėjame individualios situacijos aplinkybes. Su energetinės sesijos pagalba galime pamatyti gilumines energetines priežastis-pasekmes ir susidaryti platesnį vaizdą apie tai, kaip konkretaus žmogaus energijos pasiskirstymas bei tekėjimas daro įtaką savijautai, būsenoms.

APIE SESIJAS

KO TIKĖTIS PO SESIJOS?

Gilesnio savęs supratimo. Krypties aiškumo. Nusiraminimo. Pailsėjimo. Padidėjusio energijos kiekio. Aiškesnio ryšio tarp pasirinkimų ir energijų, kurios daro įtaką pasirinkimams.

Individualių sesijų metu visas dėmesys skiriamas individualiam priėjimui prie rūpimo klausimo/situacijos, todėl ir pati sesija suteikia tai, ko tuo metu žmogui labiausiai reikia. Tai gali būti fizinė regeneracija, emocijų paleidimas, minčių nuraminimas ir išsigryninimas, energetinis išsivalymas nuo praeities įspaudų.

Bendra sesijų informacija

Sesijos vyksta gyvai ir nuotoliu, jei susitikimo galimybės nėra. Dažniausiai būnu Kaune, rečiau Klaipėdoje ir Vilniuje. Trukmė ir kaina priklauso nuo sesijos pobūdžio. Susirašykime!

SUSISIEKIME

+370 68 128 641
raudyte.saule@gmail.com

Kaunas