ENERGETINĖS SESIJOS -

KAS TAI?

DARNUS ENERGIJOS TEKĖJIMAS

Energija kuria gyvenimą. Energetinė plotmė - tai pamatas, ant kurio pastatyta fizinė realybė. Harmoningas energijos tekėjimas lemia harmoningą žmogaus vidinį bei išorinį gyvenimą. 

SESIJŲ NAUDA

Gydanti energija paveikia fizinius, emocinius ir mentalinius nepatogumus. O svarbiausia yra tai, kad energija prasiskverbia iki pat energetinio kūno, tokiu būdu paveikdama subtiliausius sluoksnius bei šaknines priežastis.

Energetinių sesijų metu galima aptarti rūpimus klausimus bei temas, taip pat atrasti galimą užsiblokavusios energijos priežastį bei sprendimo būdus. Blokai, kuriuos žmogus yra pasiruošęs paleisti, yra sujudinami, išvalomi, o tos vietos užpildomos šviesa.

Po energetinių sesijų juntamas atsipalaidavimas, palengvėjimas, minčių ir emocijų atlaisvėjimas, padaugėja energijos. Neretai žmonės jaučia atkurtą susidomėjimą bei įkvėpimą.

Be to, jei žmogui šiame etape reikia palaikymo, patarimo ar tiesiog priminimo, per mane yra perduodamos vedlių, protėvių, ar kitų palaikančių šviesos būtybių žinutės. 

KADA GALIMA TAIKYTI?

Energetinis gydymas yra universalus būdas subalansuoti energetinius centrus, nuosekliai suaktyvinti energijos tekėjimą.

Toks gydymas gali būti atliekamas ir esant konkrečiam nepatogumui bet kuriame lygmenyje - fiziniame, mentaliniame, emociniame ar dvasiniame. Sesijos metu gydanti šviesos energija gydo tas vietas, kuriose yra tam tikri blokai ar energijos trūkumas.

FIzinis kūnas ir realybė aplink tėra rezultatas visų subtilesnių  kūnų. Todėl nereikia laukti fizinio kūno negalavimų, kadangi tai jau galutinė negalavimo “stotelė”. Viskas prasideda daug anksčiau ir subtiliau, todėl kuo anksčiau yra prajudinama tam tikra energija, tuo paprasčiau ją transformuoti į kuriančią šviesą. 

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE

KONTAKTAI

info@sunmagic.lt
+370 68 128 641