ENERGETINĖ SESIJA

NUOTOLIU

VISUR IR VISADA

Energija gyvuoja visur ir visada - erdvė ir laikas nėra svarbu. Energetinis gydymas per atstumą persiduoda taip pat efektyviai kaip ir susitikus, kadangi visa tai vyksta giluminiame vibracijų lygmenyje.

SESIJOS EIGA

1

Iš anksto susitariame patogų sesijos laiką. 

2

Sutartu laiku vyksta energetinis gydymas - išlyginama aura, atveriami bei suharmonizuojami energetiniai centrai. Esant konkrečiam nepatogumui ar negalavimui energija yra siunčiama tos vietos gydymui, stiprinimui.

3

Po sesijos gausite išsamią žinutę, kurioje papasakosiu, ką jaučiau sesijos metu. Įraše perduosiu žinutes apie:

  • energijos pasiskirstymą kūne, harmoningus ir išsibalansavusius energetinius centrus bei tai galimai lemiančias priežastis;

  • informaciją, kuri sesijos metu tekėjo per mane, apie dabartinę būseną;

  • vedlių žinutes bei kitus aktualius patarimus.

ENERGIJOS PERDAVIMAS NUOTOLIU

Kadangi energijai erdvės ir laiko matmenys negalioja, energiją galima perduoti ir per atstumą. Energetinis gydymas nuotoliu yra tiek pat veiksmingas ir efektyvus kaip ir susitikus gyvai. Energija yra su intencija siunčiama reikiamoms kūno dalims, energetiniams blokams.

PASIRUOŠIMAS SESIJAI

Prieš sesiją reikia atsiųsti savo nuotrauką, o sesijos metu žmogui nereikia nieko daryti. Svarbu šalia savęs neturėti telefono, kompiuterio, nebūti įsitraukus į intensyvų pokalbį su žmonėmis. Galima užsiimti ramiomis veiklomis (pvz.: skaityti knygą, tvarkytis, gaminti, valgyti, vaikščioti gamtoje, gulėti, ilsėtis).

Jei yra konkreti priežastis, dėl ko kreipiatės, tuomet galime tai aptarti registracijos į sesiją metu.

REGISTRACIJA

Registracija sesijai bei individualūs klausimai.

KONTAKTAI

info@sunmagic.lt
+370 68 128 641