ENERGETINĖ SESIJA

GYVAI

Vedimas į lengvumą, grįžimas į tikrąjį save su šviesos energijos pagalba. Konsultacijos ir energetinio gydymo dėka išsigrynina aktualiausia šio etapo tema bei kryptis tolimesniems patyrimams.

SESIJOS NAUDA

  • Suaktyvintas bei subalansuotas energijos tekėjimas;

  • Atverti energetiniai blokai, neleidę energijai tekėti nuosekliai;

  • Ramybės, susidomėjimo, įkvėpimo pojūtis;

  • Palaikančios vedlių, protėvių ar kitų šviesos būtybių žinutės, suteikiančios vertingų įžvalgų bei patarimų;

  • Proto ir kūno lengvumas;

  • Gilesnis atsipalaidavimas, pasitikėjimas savo keliu;

SESIJOS EIGA

1

Aptariame rūpimas temas, klausimus. Jei atėjote be klausimo, tuomet kortų ar kitų įrankių pagalba galime apžvelgti šiuo metu aktualiausią temą. 

2

Energetinis gydymas (apie 40min) - suharmonizuojami bei atveriami energetiniai centrai. Esant konkrečiam nepatogumui ar negalavimui energija yra siunčiama tos vietos gydymui, stiprinimui.

3

Aptariame tai, kas vyko sesijos metu. Perduodu pastebėjimus, rekomendacijas bei aktualias žinutes, kurios tekėjo per mane.

SESIJOS TRUKMĖ

Sesija trunka 1-2val. Trukmė priklauso nuo to, ar yra išsamios konsultacijos poreikis.

Pirmą kartą besilankantiems labiau tinka 2val energetinė sesija, kadangi daugiau laiko galime skirti pokalbiui bei susipažinimui. Tačiau pakartotinėms sesijoms užtenka ir trumpesnės sesijos, jei poreikio pokalbiui nėra.

Ilgesnė (2val) sesija yra orientuota į išsamesnę konsultaciją ir/arba keleto skirtingų temų aptarimą.

KONSULTACIJOS REIKŠMĖ SESIJOS METU

Intuityvus pokalbis nuramina, padeda grąžinti dėmesį į save. Tai atveria žmogų ir pagilina imlumą gydančios energijos priėmimui.

Konsultacijos metu yra intuityviai parenkami ir pasitekiame skirtingi pagalbiniai įrankiai (pvz.: kortos), kurie leidžia atverti pasąmoninius sluoksnius, atsitraukti nuo užsisukusių minčių, proto žaidimų ir pažvelgti į situacijas iš platesnės perspektyvos

REGISTRACIJA

Registracija sesijai bei individualūs klausimai.

KONTAKTAI

info@sunmagic.lt
+370 68 128 641