APIE

PATIRTI KASDIENĘ MAGIJĄ

Visa tai man yra kelias į save, į savo pojūčius. Su laiku tai tampa ne tik įdomiau, bet ir stebuklingiau. Kviečiu į SUNMAGIC patirti žemišką magiją. Magiją, kuri padeda išspręsti kasdieniškus klausimus. Magiją, kurią sąmoningai suvokdami kuriame ir palaikome harmoningą buvimą čia, dabar, ir kiekvieną dieną.

ESU SAULĖ

Skleidžiu šviesą per save, per savo gyduolės rankas. Tyrinėju bioenergetikos platybes, praktikuoju Reiki energetinį gydymą. Leidžiu per save tekėti tam, kas teka - vedliams, protėviams, šviesos būtybėms - tokiu būdu galiu perduoti vertingas ir į šviesą vedančias žinutes sau bei kitiems. 

Į gyduolės kelią buvau neplanuotai atvesta savo pačios patyrimų. Būdavau prikaupusi daug klausimų, į kuriuos nerasdavau atsakymų. Taip pat jaučiau įvairias būsenas ir nežinojau, kaip su jomis elgtis. Kai atsivėrė susidomėjimas energijomis ir jų tekėjimu pajutau, jog tai - mano erdvė plėstis. Mano erdvė augti ir kurti malonų buvimą. Neriant gylyn į savo pačios energijas atrandu, kokią stiprią įtaką tai daro tiek vidinėms būsenoms, tiek mano išorinei realybei. Tiesą sakant, mano energija ir kuria mano išorinę realybę. Tokiu būdu mano gyvenime atsirado kur kas daugiau tikėjimo, pasitikėjimo ir ramybės. Būtent šia ramybe ir šviesa noriu dalintis per save.

TARP ŽEMĖS IR DANGAUS

Tikiu, jog žmogus yra tarsi laidininkas tarp žemės ir dangaus. Per didelis nukrypimas į kažkurią vieną pusę sukelia disbalansą - nesame čia tam, kad mintys suktųsi vien apie išorinius materialumus (visgi kiekvienas turi ir turtingą vidinį pasaulį), tačiau taip pat neturime totaliai pasinerti į dvasingumą atmesdami žemiškus malonumus bei materialumą.

Per savo veiklą dalinuosi atradimais apie harmoningą žemiškos ir dvasinės plotmės apjungimą. Šios dvi skirtingos sritys gali darniai viena kitą papildyti, viena kitai suteikti dar didesnį išsiplėtimą. Žemė - tai kūnas, jo poreikiai, šaknys, gamta, materialus stabilumas ir gausa. Dangus - tai siela, sąmonės išsiplėtimas, susijungimo su visuma jausmas, pasitikėjimas Visata. Suvienijus šias plotmes atgimsta darnus buvimas, pasitikėjimas savimi, aplinkiniais, Visata. Į tai ir vedu visus pas mane apsilankančius. Vedu į kasdienį sielos ir kūno vientisumo jausmą. Į šviesą su lengvumu ir malonumu.

SERTIFIKATAI

KONTAKTAI

info@sunmagic.lt
+370 68 128 641